Usługi budowlane

Drewutnie, tarasy drewniane, podłogi drewniane...

Konstrukt-Dom

Usługi budowlane

Nasza firma nie zajmuje się jedynie konstrukcją domów drewnianych, ale również innymi usługami, w których wymagana jest praca z drewnem. Konstrukt-Dom to najlepszy cieśla w okolicy – techniki łączenia drewna, jakie wykorzystujemy w naszej pracy to tradycyjne metody, które sprawdzają się idealnie od setek lat. Ponadto, możemy pochwalić się tym, że nasi cieśle są jednymi z najlepiej wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie. Z tego powodu, jeżeli Państwo chcą, aby praca była wykonana solidnie, proponujemy wybór naszej firmy do realizacji. Możemy zagwarantować nie tylko porządne i staranne wykonanie konstrukcji drewnianych, ale także wysokie tempo prac – nasza ekipa składa się z wielu pracowników, których praca przebiega szybko i bez przestojów.

Konstrukcje drewniane wykonane przez wykwalifikowanych cieśli

Celem naszej firmy, który spełniamy każdego dnia jest wykonywanie profesjonalnych konstrukcji drewnianych. Często spotykamy się z nietypowymi zleceniami, które mogą się wydawać niemożliwe do zrobienia z materiału jakim jest drewno, jednak dla nas to żaden problem. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli są państwo zainteresowani stworzeniem nietypowej konstrukcji z drewna – zgodnie z tym, o czym wspominaliśmy wyżej, nie boimy się żadnego zlecenia. Większość naszych realizacji, które wykonujemy na co dzień to projekty takie jak:

  • domy drewniane
  • garaże drewniane i wiaty
  • tarasy drewniane
  • podłogi drewniane
  • elewacje drewniane ( z cedru )
  • pokrycia dachowe.

Oczywiście wykonujemy również różnego rodzaju prace w drewnie, które trudno tutaj wymienić. Do tych wszystkich prac polecamy naszą firmę. Wybierając nas do realizacji projektu wybierają państwo profesjonalistów, którzy od 2006 roku  zmagają się z różnego rodzaju zleceniami. To doświadczenie, a także szeroka wiedza o obróbce drewna wykorzystywana w praktyce cechuje świetnych fachowców, dla których każde zlecenie to wyzwanie, które należy wykonać z pieczołowitością.

Usługi budowlane

Wykonujemy prace budowlane. Naszą specjalnością jest praca w drewnie i z drewnem.

Zobacz jak wyglądają

Konstrukcje drewniane

Tradycyjna więźba dachowa sposobem na idealny dach

Jesteśmy ekipą wykwalifikowanych cieśli. Nasze więźby dachowe cechują się przede wszystkim dużą wytrzymałością. Jednak najważniejszą cechą jaka nas wyróżnia jest korzystanie z tradycyjnych technik łączenia elementów drewnianych. W naszych więźbach dachowych nie znajdą państwo łączników z metalu, lub tworzyw sztucznych. Ma to wiele zalet, jednak najważniejszą z nich jest zmniejszenie masy dachu. Polecamy to rozwiązanie, gdyż jest ono również bardzo ekologiczne. Całość wykonana jest z drewna, a ono jest jednym z niewielu odnawialnych materiałów budowlanych. Jeżeli interesuje państwa wykonanie w całości ekologicznego i przyjaznego środowisku domu proponujemy właśnie to rozwiązanie. Wszystkie dachy wykonujemy zgodnie z projektami, jakie zostaną nam dostarczone – nie są nam straszne nawet najbardziej skomplikowane typy więźby dachowej.

Podsumowując, zapraszamy do kontaktu, jeżeli cenią Państwo sobie dobrej jakości usługi ciesielskie. Nasi konsultanci czekają na Państwa pytania, więc jeżeli oczekują Państwo wstępnej wyceny prac ciesielskich, lub dekarskich zapraszamy do zakładki kontakt, gdzie dowiedzieć się można więcej na temat naszych usług.

Konstrukt-Dom

Kontakt

Konstrukt-Dom Jarosław Sobiś
Sulejewo
63-112 Brodnica

Telefon: 515 176 366

E-mail: jms-sulejewo@wp.pl